PROJE KARGO TAŞIMALARI

 

Deniz ve Hava yolu ile sınırların üstünde boyutlu tüm kargoların dünyanın her yerine acente ağımızı kullanarak itina ile taşıyabilmekteyiz,  sorunlu bölgeler olan İran, Irak, Rusya, Türki Cumhuriyetleri, Afganistan ve Pakistan gibi ülkelere yeniden yapılanma ve yardım malzemeleri, ekipmanları, proje taşımalarında sizlere hiç bir sıkıntı yaşatmadan taşıma ve yerleştirme hizmetlerini gümrükleme ve dış ticaret evraklarının düzenlenme hizmetlerini de üstlenerek servis verebilmekteyiz. Ayrıca fuar ve sergi yüklerinizinde Karneli taşımalarını yapma konusu uzmanlık alanımızdır.
GEMİ VE UÇAK KİRALAMA

Biz İster kişisel kullanım için olsun, isterse taşınma amaçlı, yeni bir bölgeye yerleşim, yeniden yapılandırma veya yarım kalan projelerin tamamlanması veya büyütülmesi konularında kargolarınızın ihtiyacı doğrultusunda büyük veya küçük gemilerin veya tam veya yarım uçak hangarı kiralanması konusunda anlaşmalı acentelerimiz ile birlikte dünya çapında Chartering hizmeti sunabilmekteyiz.

Büyük Proje taşımalarında uluslararası müşterilerin, ticari bilgi ve hizmet gücünü anlamak çok önemlidir. Biz kiralama ve Brokerliği siz değerli müşterilerimize en ciddi yaklaşımlar ile sunabilmekten mutluluk duymaktayız. Bu konuda tecrübeli yurt içi ve yurt dışı ekibimizin sizlere bu tarz hassas taşımalarınızda faydalarının dokunacağından eminiz. 

Ro Ro Taşımacılığı

 Otomobil
 Dozer / İş makineleri
 Ticari araç
 Kamyon / Otobüs
 Forklift


Bulk Kargo Taşımacılığı

 Demir ve çelik taşımaları
 Kağıt taşımaları
 Çelik taşımaları
 Orman ürünleri taşımaları (Kontraplak, sunta, kereste v.b.)
 Tekne taşımaları
  
  Gemi Kiralama, Gemi Taşımacılığı, Broker.
  Açık Yük Taşımacılığı, Kuru Yük Taşımacılığı, Dökme Yük Taşımacılığı, Proje Taşımacılığı.
  Nehir Tipi Gemiler, Proje Gemileri, Dökme Yük Gemileri, Ro Ro Gemileri ile Gemi Kiralama.

Proje taşıması için özel ekipman oluşturma

Çok ağır yükler & DOT Yönetmeliğine göre taşınması gereken (Aşırı kilo, Aşırı hacimli) yükler
Toplu gönderi (Yönlendirme)
Kamyon ekipman: düzenli trailer, düz yatak kamyon, düşük Boy, Aynı anda çift araçlı, vb
Korumalı ve taşan gidiş ve Geri Dönüşlü yükler
Geçilen ülkelerin devletlerinden alınacak izinlerin organize edilmesi

 

Proje Lojistik, Proje Kargo

Mühendislik gerektiren ve aşırı ağır veya aşırı hacimli dünyadaki uzak yerlere taşınması ve teslimatı, yükleme ve indirme esnasında Vinç operasyonları gereken, tüm inşaat projeleriniz için Dünya çapında lojistik hizmet verebilmekteyiz.

Yurt içinde ve Yurt dışındaki profesyonel acentelerimiz ve çözüm ortaklarımız ve altyapımız sayesinde Biz güvenli hizmet ve ekonomik maliyeti en etkili , modern ve verimli kombinasyonu sağlayarak yüklerinizi varacakları yerlere teslim etmek için hizmetinizdeyiz.


DEPOLAMA

Türkiye'nin çeşitli şehirlerindeki depolarda - kısa vadeli veya uzun vadeli - mallarınızı depolayarak dağıtmanın keyfini çıkarın. Anlaşmalı Depolarımızda stratejik ve ekonomik dağıtımlar için her yerde ürünlerinize kolay erişim sağlamak için konumlandırılmış depolar.

Size özel ve sizin mallarınız için

Ayrıca, hizmetlerimizden biri olan son teslim noktasına mal taşımakla birlikte kolay ve verimli bir şekilde, ambalajlama ve dağıtma hizmetleri verebilmekteyiz.

 

 

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ +90 (232) 421 15 38