Personel Eşya Taşımacılığı

 

Dünya standartlarında bir hizmet sunmayı amaçlayan Şenolsun Group Lojistik, Personel eşya taşımacılığı hizmetinde, eşyayı gideceği yere ve hacmine göre çeşitli seçeneklerde değerlendirip, hava, kara ve deniz olmak üzere en uygun seçenek üzerinden fiyatlandırma yaparak müşterilerine uygulamaktadır. Evden eve hizmet sunduğu için varış noktasında Şenolsun Group Lojistik iş ortağı olan profesyonel firmalarla işbirliği yapmakta ve bu da kusursuz bir hizmet sağlamaktadır. Avrupa'da da network acentelerine ait kapalı kasa araçlarla hizmet veren Şenolsun Lojistik, haftada bir Türkiye ve İngiltere arasında düzenlediği seferlerle bu güzergah üzerinde bulunan bir çok ülkeden ( İngiltere, Avusturya, Almanya, Belçika, Hollanda ve İsviçre gibi) veya Türkiye'de ki adreslerden teslim aldığı eşyaları, varış noktasında ki adreslere sağlıklı bir biçimde teslim edebilmektedir.


Ayrıca müşterilerine sunduğu en büyük avantajlardan biri de metreküp bazlı fiyatlarla, eşyaları kapladığı alana göre ücretlendirmesidir.

 

Şenolsun Group Lojistik Personel eşya taşımacılığı deniz yolu nakliyesini başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Amerika, Japonya ve Avustralya gibi deniz aşırı ülkelere de yoğun olarak yapmakta, ayrıca grupaj ve konteynır nakliyelerini de organize etmektedir. Ayrıca firmamız bünyesinde gümrükleme, paketleme, ev yerleştirme hizmetini verebilmekteyiz